Depilacja laserowa – to teraz hit!

By | 17 czerwca, 2018

Ludzie przywiązują ogromną wagę to swojego wyglądu, starają się zawsze wyglądać perfekcyjnie. Nikt się temu nie dziwi, gdyż wygląd może ułatwiać życie, na przykład osoby atrakcyjne znacznie szybciej znajdują nową pracę, jest to potwierdzone naukowo. Dobrze jest więc inwestować w siebie pieniądze, bo poza oczywistymi zaletami, poprawi się również nasze samopoczucie. Jednym ze sposobów na lepszy wygląd jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa pach oraz depilacja laserowa okolic bikini to najpopularniejsze z zabiegów. Czy depilacja laserowa boli? Wszystko zależy od progu bólu danego człowieka, dla niektórych jest bolesna, dla innych nie.

Czym jest depilacja laserowa?

Odpowiadamy, to usuwanie zbędnego owłosienia przy pomocy wiązki światła. Laserowa depilacja wnika głęboko w skórę, niszcząc włos wraz z korzeniem oraz cebulką. Depilacja laserowa ile zabiegów? Konieczne jest wykonanie kilku zabiegów, które wykonywane są w odstępach 4-6 tygodni, gdyż laser niszczy tylko te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Usuwanie włosów laserem staje się coraz bardziej popularne, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Sekret tkwi w wybraniu odpowiedniej mocy oraz długości trwania impulsu przez osobę wykonującą zabieg. Depilacja laserowa efekty to interesujący wszystkich temat. Efekty są tym lepsze, im ciemniejsze włosy.

Więcej na stronie gabinetu depilacji laserowej w Gdyni: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet (nie jest polecana mężczyznom ze względu na możliwe powikłania po zabiegu). Usuwanie owłosienia laserem jest nie tylko kwestią estetyczną, ale również higieniczną. Przeciwwskazaniem jest ciąża, gdyż nie zbadano jak zachowuje się płód w trakcie wykonywania zabiegu laserem. Depilacje laserowe nie są wskazane w trakcie infekcji grzybiczych oraz bakteryjnych. Przygotowanie do zabiegu polega na zrezygnowaniu ze słońca lub solarium na minimum miesiąc przed zabiegiem. Depilacja laserowa bikini wykonywana jest z reguły 4, 5 razy, aż do uzyskania zadowalających efektów. Po zabiegu wskazane jest stosowanie zasypki z alantoiną. Laserowa depilacja bikini niestety jest bolesna.

Depilacja laserowa twarzy

To przede wszystkim depilacja laserowa wąsika i depilacja laserowa brody. Depilacja laserowa jak się przygotować? Należy wyleczyć wszystkie wypryski oraz opryszczki występujące na twarzy, nawadniać skórę, dbać aby skóra twarzy była dobrze nawilżona. Przeciwwskazaniem jest depilacja woskiem, pęsetą lub kremem na mniej niż 4 tygodnie przed zabiegiem, opalenizna. Laserowa depilacja twarzy uwarunkowana jest kolorem owłosienia, im włosy ciemniejsze, tym szybciej uzyskane zostaną efekty. Po wykonaniu zabiegu należy delikatnie obchodzić się z skórą twarzy, nie trzeć oraz stosować kremy łagodzące podrażnienia.

Depilacja laserowa nóg

To najpopularniejsza forma depilacji. Depilacja laserowa przeciwwskazania to ciąża, przyjmowanie kremów z retinolem oraz świeża opalenizna. Przygotowanie do zabiegu laserowa depilacja nóg jest takie same jak w przypadku depilacji laserowej pozostałych części ciała, a więc unikanie słońca, nawilżona i dobrze nawodniona skóra. 4 zabiegi zdecydowanie wystarczą, gdyż włosy na nogach są grubsze i ciemniejsze. Po zabiegu należy szczególnie dbać o skórę nóg, nie wystawiać na słońce oraz nawilżać.

Depilacja laserowa pleców 

Szczególnie popularna wśród mężczyzn, przeciwwskazaniem są niektóre choroby skóry, jak łuszczyca, bielactwo, a również cukrzyca. Ilość zabiegów uwarunkowana jest ilością owłosienia, a pielęgnacja po zabiegu to regularne nawilżanie oraz chronienie skóry przed słońcem. (więcej: https://depilacjavectus.pl/depilacja-plecow/)

Podsumowując laserowa depilacja cieszy się ogromnym powodzeniem i może ułatwić życie wielu ludziom, którzy zmagają się z niechcianymi włosami. Depilacja laserowa cena może być problemem dla niektórych, gdyż usuwanie włosów laserem nie jest tanie. Przed wykonaniem warto zerknąć na depilacja laserowa opinie i podjąć decyzję czy warto się jej podejmować czy też nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *